Всесвітній день боротьби з лімфомами

Головна / Новини / Всесвітній день боротьби з лімфомами

Лімфома – це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему, яка складається з лімфатичних вузлів (невеликі закриті скупчення лімфоцитів), селезінки, вилочкової залози, кісткового мозку. Лімфома – це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб.

Найчастіше перший симптом лімфоми – збільшення лімфатичних вузлів в області шиї, пахвових западин або паху. Найчастіше перший симптом лімфоми – збільшення лімфатичних вузлів в області шиї, пахвових западин або паху. Існують і симптоми загальної інтоксикації, до них відносяться надмірна нічна пітливість, різка втрата ваги, безпричинне підвищення температури до 38 градусів і вище.

Сьогодні в Україні на лімфому хворіють майже 40 тисяч осіб, щороку цей діагноз чують понад 3,5 тисячі українців, переважно люди молодого віку. Досить часто лімфому у жінок виявляють під час вагітності.

Сьогодні лімфома – це вже не такий страшний ворог, як ще декілька десятків років тому. Головне – це не панікувати і не піддаватися іпохондрії. При перших проявах хвороби необхідно відвідати лікаря і перевіритися. При своєчасному діагностуванні лімфома успішно лікується.

Будьте здорові!

Залишити коментар