Футбольний турнір для дітей та підлітків

Головна / Новини / Футбольний турнір для дітей та підлітків

16 вересня 2017 року в м. Краматорську на спортивній базі в парку Бернацького відбудеться Чемпіонат Донецької області з футболу серед дітей-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Організатором заходу виступила Обласна ДЮСШ для дітей-сиріт за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, Краматорської міської ради та Управління з питань фізичної культури та спорту та Федерації футболу Донецької області.

Турнір проводиться з метою популяризації здорового способу життя і спорту серед дітей та підлітків соціально незахищених категорій. На змаганнях діти зможуть долучитися до одного з найпопулярніших у світі видів спорту, покращити свою спортивну майстерність, навички командної роботи, а також просто поспілкуватися та весело провести час.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» та професійний футбольний клуб «Олімпік Донецьк» є офіційними спонсорами чемпіонату. Вже не в перший раз вони спільними зусиллями втілюють в життя такі соціально важливі ініціативи з підтримки дитячого дозвілля та спорту. Інформаційну підтримку турніру здійснює радіо «Хіт FM».

Також усі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класі трюків з м’ячем від команди UkrFreestyle – справжніх професіоналів екстра-класу, які стояли біля витоків футбольного фрістайлу в нашій країні.