«РОЗУМНА СИЛА» допомагає дітям здобути якісну ІТ-освіту

Головна / Новини / «РОЗУМНА СИЛА» допомагає дітям здобути якісну ІТ-освіту

10 листопада 2017 року за підтримки Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» відбувся старт проекту «Доступна ІТ-освіта в Україні» в Києві.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» спільно із партнером  «IT INSTITUTE»  започаткував проект «Доступна IT-освіта в Україні», який передбачає надання грантів на навчання в школі робототехніки та програмування дітям незахищених категорій населення. Проект передбачає відкриття таких навчальних майданчиків і в інших регіонах України.

IT INSTITUTE – це інноваційна програма IT-навчання для дітей, яка надає сучасні знання та навички. Адже країна може йти в майбутнє, коли зберігає пріоритети майбутнього в сьогоденні.

10 листопада в навчальному центрі IT INSTITUTE у Подільському районі Києва відбулося перше тестування, участь у ньому взяли 20 дітей від 6 до 15 років. Результати тестування будуть оприлюднені на сайті «IT INSTITUTE»  (після 10 листопада 2017 року). Друге тестування заплановано на 15 листопада.

У підсумку буде відібрано 10 найздібніших дітей, які стануть учасниками річної грантової програми та зможуть безкоштовно навчатися

Навчання на грантовій основі пропонується за двома напрямками:

  • Азбука програмування – вивчення мови програмування Scratch для дітей віком 6-9 років.
  • Програмування мікроконтролерів – вивчення мови програмування С++ та платформи Arduino для дітей 9-15 років.

Реалізовуючи проект «Доступна IT-освіта в Україні» спільно з школою робототехніки, Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА»  допомагає обдарованим дітям з малозабезпечених сімей, сімей переселенців із зони АТО, вихованцям дитбудинків отримати кваліфіковані знання в сфері інформаційних технологій.

Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук наголосила на необхідності доступу наших дітей до ІТ-освіти: «Сьогодні сфера інформаційних технологій як ніколи раніше розвивається швидкими темпами. Неможливо уявити життя сучасного суспільства без новітніх комп’ютерних розробок. Частиною цифрового світу стала і Україна. Багато наших співвітчизників працюють у відомих зарубіжних IT-компаніях, українські школярі та студенти здобувають призові місця на міжнародних олімпіадах із робототехніки та програмування. Наша держава має значний потенціал у вихованні успішних фахівців IT-сфери. Та, на жаль, далеко не всі діти мають змогу набути якісну цифрову освіту. Економічна криза, в якій перебуває наша держава, призводить до того, що для багатьох батьків такі курси є непід’ємною ношею в матеріальному плані. Ми будемо боротися з цією прикрою дійсністю. Грантовий проект «Доступна IT-освіта в Україні» має забезпечити доступність сучасних освітніх технологій для кожної дитини, надати можливість отримати спеціальні навички та проявити себе у сфері інформаційних технологій».

Залишити коментар