Самозахист: очікування та можливості

Головна / Новини / Самозахист: очікування та можливості

В Україні сьогодні професію журналіста по праву можна віднести до однієї з найнебезпечніших. Саме журналісти завжди знаходяться в епіцентрі подій, але не завжди мають навички запобігання негативним наслідкам для свого життя і здоров’я.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» вважає за доцільне провести заняття з придбання стійких навичок безпечного поводження з короткоствольною зброєю для всіх бажаючих журналістів, оскільки люди цієї професії сьогодні мають право отримати дозвіл на носіння та зберігання спеціального пристрою травматичної дії.

Заняття передбачають проходження базового курсу щодо безпечного поводження з короткоствольною зброєю, пристрою та експлуатації сучасних пістолетів, основних навичок динамічної стрільби.

Заняття проводитимуть діючі стрілки IPSC (Міжнародна конфедерація практичної стрільби), які підтвердили кваліфікацію «Інструктор з вогневої підготовки».

Для дотримання необхідних заходів безпеки кількість місць обмежена: група може включати не більше 6 чоловік. Тому просимо заявки й питання, що пов’язані з проходженням базового курсу, направляти заздалегідь на Facebook-сторінку Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» або на електронну пошту: rs.bfond@gmail.com.

Для участі необхідно зареєструватися, після чого, на вказану Вами адресу електронної пошти буде надіслано підтвердження та інформація щодо місця, дати та часу проведення заходу.

Залишити коментар