БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА» ПІДТРИМАВ БАСКЕТБОЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ

Головна / Новини / БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗУМНА СИЛА» ПІДТРИМАВ БАСКЕТБОЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ

17 листопада 2017 року в м. Бахмут у спортивному комплексі «Металург» відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу.

Турнір був організований ОДЮСШ для дітей сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» в рамках проекту «Спорт – дітям» виступив партнером у проведенні чемпіонату. Мета заходу – пропагування здорового способу життя, розвиток спортивної культури серед дітей та молоді, заохотити молодь регіону грати у баскетбол.

Баскетбол – один з найпоширеніших у світі видів спорту, який виник в США наприкінці ХІХ ст. В Україні він з’явився на початку ХХ ст. та й досі має велику популярність.

Організатори Турніру створили всі умови для хорошої гри: захід був проведений на професійно облаштованому майданчику спортивного комплексу «Металург». Учасниками чемпіонату стали команди загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів із Бахмута, Слов’янська, Добропілля, Костянтинівки, Лиманського району, Торецька. Усього участь у Чемпіонаті взяли понад 100 дітей. Змагання проходили за олімпійською системою. Хлопці показали справжній професіоналізм та командний дух, що створило цікаву та напружену гру.

Переможці змагань були нагороджені грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» також привітав учасників з достойною грою, подарувавши цінні призи для спортсменів.

Підтримати учасників на Чемпіонаті Донецької області з баскетболу завітав представник Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Швайко:  «Розуміючи, що спорт – це ключ до здорового суспільства і розумного майбутнього, наш Благодійний фонд визначив підтримку та організацію спортивних заходів пріоритетною сферою діяльності. Переконаний, що спорт в Україні не стоїть на місці, а молодь все більше цікавиться здоровим способом життя. На жаль, доля українських спортсменів складна, адже на те, щоб виховати професіонального спортсмена та підготувати його до змагань треба вкладати дуже багато особистого часу, сил та енергії. Однак, багато хлопців та дівчат так і не реалізували себе у спорті саме через недостачу підтримки та віри з боку держави, спортивних федерацій, батьків, рідних. Наш Благодійний фонд вважає за необхідне надати те, без чого юні спортсмени не можуть обійтись – підтримку. Саме тому я сьогодні тут, вболіваю за наш український спорт!».

Залишити коментар