МАРАФОН НАПИСАННЯ ЛИСТІВ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ РОЗУМНА СИЛА

Головна / Новини / МАРАФОН НАПИСАННЯ ЛИСТІВ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ РОЗУМНА СИЛА

Напередодні Дня прав людини 6 грудня 2017 року Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» організував підписання петиції-звернення з вимогою звільнення Еміра-Усеїна Куку.

«Марафон написання листів Amnesty International 2017» – кампанія Amnesty International до Дня прав людини. Щорічно міжнародна правозахисна організація проводить збір підписів петицій з вимогою зняти обвинувачення з активістів, що були засуджені або постраждали  за свою правозахисну діяльність та громадянську позицію.

В цьогорічний список правозахисників, які потребують допомоги з боку громадянського суспільства, потрапив кримський активіст Емір-Усеїн Куку, якому загрожує позбавлення волі строком 25 років за обвинувачення у «терористичній діяльності». На жаль, Україна не здатна надати консультаційну підтримку активісту, що був затриманий на території анексованого Криму і на якого порушила кримінальну справу Федеральна служба безпеки Росії. В умовах майже повної ізоляції Криму, підтримка стає дедалі більш складним завданням не лише для держави, а й для українського суспільства.

Головним завданням заходу від Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» було привернення уваги суспільства до справи активіста з Криму та проблеми порушення прав людини загалом. Учасники заходу мали можливість долучитись до глобальної правозахисної кампанії від Amnesty International Ukraine, підписавши петицію з вимогою негайно звільнити Еміра-Усеїна та припинити тиск на його родину. Під час акції було підписано петицію, звернення, написані листи Еміру та членам його родини. Учасники акції вирішили підписами свого звернення підтримати й інших правозахисників та громадських діячів з Туреччини, Фінляндії, Бангладешу, Мадагаскару, Ямайки, Чаду та Китаю.

«Сьогодні ми підтримали одного з активістів –  Еміра-Усеїна Куку. Його історія зачепила нас, адже ця людина безкорисно допомагала іншим, захищала права людини, і за це потрапила за грати.  Тепер настав час допомагати нам звичайним громадянам, небайдужим до чужої біди. Ми віримо, що кожен підпис важливий, коли мова йдеться про життя людини та її сім’ї», – зазначила Ганна Левчук, Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Залишити коментар