Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» відвідає урочисте свято для найбільших благодійників України

Головна / Новини / Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» відвідає урочисте свято для найбільших благодійників України

16 березня у м. Львів відбудеться урочисте прийняття з нагоди Дня благодійника. Організаторами свята виступають наші партнери Громадська організація «Розвиток громади» та Благодійний фонд «Розвиток громади». На торжество була запрошена і Ганна Левчук, Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

За весь час тісної співпраці Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» і Громадська організація «Розвиток Громади» спільними зусиллями влаштовували яскраві спортивні заходи для дітей із малозабезпечених сімей та вихованців шкіл-інтернатів з Донецької, Луганської, Кіровоградської, Київської та Львівської областей. Чемпіонат з футболу «Спорт об’єднує», два тури якого пройшли в Краматорську та Львові (матч-реванш), став результатом цієї співпраці.

Ми вдячні нашим партнерам Громадській організації «Розвиток громади»  за плідну працю і підтримку у реалізації благодійних справ.  Фонд «РОЗУМНА СИЛА» приймає за честь бути частиною урочистого свята до Дня благодійника.

Залишити коментар