УРОЧИСТЕ СВЯТО ДЛЯ НАЙБІЛЬШИХ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ

Головна / Новини / УРОЧИСТЕ СВЯТО ДЛЯ НАЙБІЛЬШИХ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ

16 березня 2018 року Ганна Левчук відвідала урочисте прийняття з нагоди Дня благодійності, на якому Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» отримала Подяку «За тепло серця і особливий внесок у благодійну діяльність у 2017 році».

За ініціативи наших партнерів Громадської організації «Розвиток громади» та Благодійного фонду «Розвиток громади», у місті Львів відбулося свято приурочене до Дня благодійності. Ця урочистість зібрала в готелі «Прем’єр Дністер» благодійників з різних регіонів України.

На святі панувала тепла і дружня атмосфера, адже більшість гостей задля реалізації добрих справ співпрацюють уже давно. На благодійників чекала церемонія вручення Подяк, відпочинок та виступ особливого гостя вечора — Аніса Еттаеба, переможця телепроекту «Голос країни».

Робота Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» була високо оцінена нашими партнерами – Фонд отримав Подяку «За тепло серця і особливий внесок у благодійну діяльність у 2017 році».

За весь час тісної співпраці Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» і Громадська організація «Розвиток Громади» спільними зусиллями влаштовували яскраві спортивні заходи для дітей із малозабезпечених сімей та вихованців шкіл-інтернатів з Донецької, Луганської, Кіровоградської, Київської та Львівської областей. Чемпіонат з футболу «Спорт об’єднує», два тури якого пройшли в Краматорську та Львові (матч-реванш), став результатом цієї співпраці.

«Разом творити добро легко,- підкреслила Ганна Левчук, Директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА», – завдяки спільній меті і бажанню людей втілювати в життя добрі справи, нам вдалось ощасливити тисячі дітей з різних куточків нашої країни. Звісно, на цьому ми не припинимо нашу співпрацю, разом з партнерами ми плануємо і надалі проводити спортивні турніри в рамках проекту «Спорт об’єднує».

Залишити коментар