Спортивне дитинство — успішне майбутнє

Головна / Новини / Спортивне дитинство — успішне майбутнє

24–25 березня 2018 року в м. Покровську на Донеччині за підтримки Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» відбувся Чемпіонат Української федерації з косіки карате

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» вже не вперше взяв безпосередню участь у популяризації цього молодого виду спорту на теренах України: в минулому році разом з партнерами та однодумцями Фонд влаштовував відкритий Кубок Донецької області з косіки карате. Цього разу в рамках проекту «Спорт – дітям» Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА», продовжуючи свою політику залучення дітей та молоді до активних занять спортом, виступив офіційним партнером змагань.

Весняний сезон чемпіонату зібрав близько 190 юних каратистів, які майстерно й завзято змагалися за місце на п’єдесталі. Учасники отримали цінні подарунки від волонтерів фонду.

За результатами турніру були визначені найсильніші спортсмени, які в подальшому увійдуть до збірної команди Донеччини для участі у міжнародних змаганнях.

Олександр Швайко, голова покровського осередку «РОЗУМНОЇ СИЛИ», особисто привітав юних спортсменів та вручив подарунки: «На сьогоднішній день на Донеччині як ніколи раніше склалася сприятлива атмосфера для розвитку спорту. Наше завдання — максимально цьому допомагати і, тим самим, відкривати якісно нові можливості для наших маленьких спортсменів».

Учасників турніру привітала також Директор благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук: «Здоровий спосіб життя – це вибір вмотивованих та успішних людей, і я щаслива, що сучасна молодь тяжіє саме до таких ідеалів. Не дарма кажуть, що в здоровому тілі — здоровий дух. Спорт виховує і загартовує особистість. Ми підтримуємо регіональні та всеукраїнські спортивні заходи, бо віримо, що залучаючи дітей до спорту, ми побудуємо фізично та ментально здорове українське суспільство».

Залишити коментар