НОВІ МОЖЛИВОСТI ДЛЯ ПРОГРЕСИВНОЇ МОЛОДІ

Головна / Новини / НОВІ МОЖЛИВОСТI ДЛЯ ПРОГРЕСИВНОЇ МОЛОДІ

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підтримав студентський конкурс перекладу в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова. Привітати учасників конкурсу завітала Ганна Левчук

20 квітня відбулася завершальна та найбільш урочиста частина студентського конкурсу перекладів – нагородження переможців. У загальноуніверситетському конкурсі брали участь більше 30 студентів з різних куточків України.

Щоб заохотити всіх конкурсантів Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підготував цінні подарунки – англомовні підручники. Особисто привітати та вручити подарунки завітала Ганна Левчук, директор Благодійного фонду: «Перемога в конкурсі – це, в першу чергу, перемога над собою. Адже учасникам довелося докласти чимало зусиль, максимально застосувати власні знання. Я пишаюсь, що українська молодь відкрита до вивчення нових мов та культур. Це і є фундамент для успішного майбутнього нашої країни».

Конкурс перекладів від НПУ ім. Драгоманова відбувається щорічно.  Традиційно організатором конкурсу виступає Факультет іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. У 2017 році організаторам вдалося провести конкурс перекладів міжнародного масштабу. В ньому  взяли участь студенти вищих навчальних закладів України, Республіки Білорусь, Польщі та ін. Нажаль, у минулорічному конкурсі організатори не отримали достатнього фінансування для привітання учасників. Щоб не допустити такої ситуації знову, цьогоріч підтримку організаторам надав Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА».

«Несправедливо, що ініціативи, які сприяють духовному та інтелектуальному розвитку дітей та роблять наше суспільство кращим, зникають через брак фінансування та державної підтримки. Тому наш Фонд готовий надавати всебічну допомогу як школам, так і університетам», – зазначила Ганна Левчук.

Залишити коментар