ПАРТНЕРСТО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО ДІТЕЙ

Головна / Новини / ПАРТНЕРСТО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО ДІТЕЙ

Ганна Левчук взяла участь у робочій зустрічі представників обласних осередків ГО «Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»

З нагоди 25-річчя Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» голова організації Катерина Самойлик ініціювала робочу зустріч для представників обласних осередків. На заході були присутні керівники більше десятка осередків. Зокрема про свою діяльність звітували голови Волинської, Закарпатської, Харківської, Миколаївської, Херсонської та Полтавської обласних організацій. На з’їзд членів організації була запрошена Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

«Діяльність нашого фонду тісно пов’язана з цінностями цієї громадської організації. Більше того Всеукраїнський союз жінок-трудівниць – наші однодумці, тому мені було цікаво ознайомитися з проектами, які реалізують активні жінки», – обґрунтувала свою присутність на заході Ганна Левчук.

Організація щорічно організовує дитячі фестивалі, а також влаштовує для дітей відпочинок у популярному дитячому таборі «Артек». Втім, активістки розповіли, що через брак матеріального забезпечення, їм часто доводиться організовувати свята для дітей самостійно, залучаючи волонтерів та інших небайдужих людей. Так вони працювали чверть століття, надававши допомогу дітям з незахищених соціальних категорій. В таких умовах реалізовувати благодійні проекти надзвичайно складно, а тому з метою підтримки та розвитку благодійності  фонд «РОЗУМНА СИЛА» налагоджує партнерські відносини з Всеукраїнським союзом жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

«Чи є сенс працювати окремо, якщо мета в нас одна – надання допомоги та підтримки дітям? Я вважаю, що разом творити добрі справи набагато легше. Ми наразі співпрацюємо зі спортивними федераціями, іншими громадськими організаціями. І як показує наш досвід, спільна діяльність є більш ефективною для досягнення нашої мети. Але ми не зупиняємося на досягнутому і відкриті до співпраці задля здійснення добрих справ, тому ми з радістю підтримуємо ініціативи Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць», – зазначила Ганна Левчук.

Залишити коментар