Вчора в Києві відбулась урочиста церемонія відкриття Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKА-2018, партнером якого виступає Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА»

Головна / Новини / Вчора в Києві відбулась урочиста церемонія відкриття Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKА-2018, партнером якого виступає Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА»

На честь відкриття Чемпіонату світу організатори влаштували яскраве шоу «Спільна Перемога», у якому брали участь близько 100 талановитих артистів та танцювальних колективів . Урочистість проходила з широким розмахом у стінах Міжнародного виставкового центру в Києві.

Наступні чотири дні будуть насичені: адже українська столиця вперше приймає таку масштабну спортивну подію. На участь у змаганнях свої заяви подали понад 50 країн з різних куточків планети, серед яких: Сенегал, Туніс, Німеччина, Польща, Англія, Америка, Шотландія, Ірландія, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Монголія, Іспанія, Туреччина, Італія, Греція, Португалія, Білорусія, Естонія, Латвія, Угорщина, Франція, Панама, Австралія, Малайзія, Грузія, Данія, Швеція, Словаччина. Змагання проходитимуть кожен день до 6 травня. Окрім того, в рамках заходу відбудеться Чемпіонат Європи з кікбоксингу серед дітей та юніорів.

Як зазначають організатори Чемпіонату – Федерація кікбоксингу України «ISKA»: «Спортивна дипломатія виступає елементом єднання українства, формування поступу різних прошарків до спільного шляху і фундації простору єдиної долі успіху».

Підтримуючи ідеї єдності, цінності спорту, Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» став офіційним партнером Чемпіонату світу з кікбоксингу в Україні.

«Це радісна подія не тільки для професійних спортсменів, але і для українців загалом. Проведення такої масштабної події свідчить про те, що спорт в Україні розвивається, тим самим відкриваючи для дітей та молоді більше нових можливостей», – наголосила Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Нагадуємо, що до 06 травня, щоденно, найкращі бійці з багатьох країн виборюватимуть право стати Чемпіоном світу! Приходь, підтримай бійців!

IMG-494fdff792e09bab8e3b7366b925e3f6-V

Залишити коментар