ЯСКРАВІ ЗІРКИ ШКІЛЬНОЇ ЕСТРАДИ

Головна / Новини / ЯСКРАВІ ЗІРКИ ШКІЛЬНОЇ ЕСТРАДИ

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» допоміг творчому колективу в Загальноосвітній школі с. Велика Андрусівка.

До Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» звернулися представники Великоандрусівської сільської ради з проханням підтримати шкільний гурток барабанщиць загальноосвітньої школи с. Велика Андрусівка, що на Кіровоградщині. Дітям дуже потрібні були вишиванки.

«Ми розуміємо, що більшість шкіл не забезпечується державою навіть у великих містах. Чого можна очікувати в малих селах?! Наш Благодійний фонд не міг проігнорувати це прохання, тим паче коли попереду закінчення навчального року – пора шкільних свят. Мене радує той факт, що в школах всіляко заохочують дитячу творчість та шукають шляхи  реалізації  дитячих талантів, а не чекають склавши руки допомоги від держави», – зазначила Ганна Левчук, директор Благодійного фонду.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» в рамках проекту «Щасливе дитинство» допоміг колективові, в  якому виступають 18 дівчат. У них з’явилися сценічні костюми. Тепер діти зможуть отримати справжнє задоволення від улюбленої творчості, не відволікаючись на відсутність костюмів.

«Нам дорослим здається, що костюми чи декорації – зовсім неважливі речі, адже зовнішній вигляд не впливає на талановитість дитини. Однак, для дітей це частина образу, що дозволяє почувати себе впевненіше на сцені. Ефектні сценічні костюми допомагають показати свою красу і талант, розкріпачитися, зарядити глядачів енергією і позитивними емоціями», – наголошує Ганна Левчук.

Реалізуючи проект «Щасливе дитинство», «РОЗУМНА СИЛА» надає допомогу дітям у розвитку творчого потенціалу у дітей та молоді. Але головна мета проекту – дарувати дітям нові емоції та враження, справжнє яскраве дитинство.

Залишити коментар