ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР В ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Головна / Новини / ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР В ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З нагоди Дня захисту дітей Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» влаштував футбольний турнір в рамках проекту «Спорт – об’єднує», що проходив 1 червня в м. Кремінна на стадіоні КУ ЛОФЦ «Олімп».

Спільно з Благодійним фондом «РОЗУМНА СИЛА» керівництво над змаганнями здійснювали управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна федерація футболу. Турнір «Спорт об’єднує» проводився з метою популяризації спорту серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, сімей із прифронтових зон та інших незахищених соціальних категорій. Однак, це не єдина мета проведення футбольних турнірів. Як заявляють організатори заходу, проведення спортивних змагань доводить єдність нашої країни, адже для дітей немає мовних або культурних бар’єрів – у спорті всі рівні. Тому для дітей це хороша можливість проявити себе, знайти нових друзів, а також познайомитись з різними українськими містами.

Літній турнір став третім у серії футбольних матчів «Спорт об’єднує». Вперше команди з різних куточків України зустрілись 16 вересня минулого року на футбольному полі в Краматорську, другий турнір – матч-реванш відбувся 23 грудня вже у Львові. Цього разу молодих футболістів приймало м. Кремінна, що на Сході України. Участь у змаганнях приймали вихованці інтернатів та дитбудинків, багатодітних та малозабезпечених сімей з різних куточків України – зі Львова, Харкова та Лубнів, Кремінної, Покровська. Так, за першість у футбольному турнірі змагались 100 юних спортсменів. В результаті запеклої та хвилюючої боротьби перемогу отримала команда із Покровська. ІІ місце вибороли футболісти з м. Кремінна, ІІІ місце зайняли учасники з м. Щастя. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підготував для усіх учасників цінні призи і подарунки, серед яких яскраві книжки від партнерів фонду видавництва «Веселка». На церемонії нагородження учасників особисто привітала спортсменів Ганна Левчук, директор Благодійного фонду: «З кожним турніром лави наших футболістів поповнюють нові талановиті особистості, і це не може не радувати. Я пишаюся тим, що наша молодь обирає спорт, здоровий спосіб життя. Це говорить про те, що майбутнє нашої країни, нашого суспільства в надійних руках. Дата турніру обрана не випадково, тому користуючись нагодою хочу привітати наших діток і молодь з Днем захисту дітей. Нехай ваші сьогоднішні особисті досягнення стануть початком великих звершень».

Залишити коментар