МОТИВУЄМО ФУТБОЛІСТІВ ПОЛТАВЩИНИ

Головна / Новини / МОТИВУЄМО ФУТБОЛІСТІВ ПОЛТАВЩИНИ

Благодійний фонд разом подарував професійні футбольні м’ячі градизькому футбольному клубу «Темп».

Вчора у стінах Будинку Культури  “Україна” в смт. Градизьк (Глобинський р-н. Полтавька обл.) відбулась презентація та передача футбольної форми і подарунків від Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» та його партнерів для футбольного клубу «Темп».  Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» подарував 3 нові професійні футбольні м’ячі, а партнери – благодійники Полтавщини 20 комплектів футбольної форми, та електронне табло для футбольного поля. Зовсім скоро стартує новий ігровий сезон, тому спортсменам був необхідний новий інвентар та якісна футбольна форма.

На заході були присутні президент Президент ФК «Темп» Олександр Лобода, головний тренер команди Григорій Сьомін і футболісти, які особисто поспілкувались та подякували за благодійну допомогу.

«Рада визнати, що спорт розвивається як у великих містах, так і в малих. Зокрема, футбол залишається найулюбленішим видом спорту дітей та дорослих. Спортсмени футбольного клубу «Темп» доводять це власним прикладом. Ми раді підтримати вмотивованих молодих спортсменів та посприяти розвитку їх майстерності, підтримати їх ентузіазм доброю справою. Бажаю хлопцям успіхів і перемог у новому сезоні!», – зазначила Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА»

Залишити коментар