Робимо наші міста сучасними та комфортними

Головна / Новини / Робимо наші міста сучасними та комфортними

17 червня в Покровську на Донеччині за ініціативи Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» відбулось відкриття оновленого спортивного поля.

Місяць тому представники благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА»  ініціювали оновлення поля для волейболу й футболу в одному з районів Покровська. Тоді благодійники власними силами зібрали все сміття  та підготували землю для встановлення спортивного обладнання, щоби діти  якнайшвидше могли пограти в улюблені спортивні ігри.

Оновлення спортивного поля було нагальним питанням для жителів Покровська, адже зараз період літніх канікул – час, коли діти мають бавитися на вулиці, бігати, грати.  Той стан, в якому було поле ще місяць тому, був жахливим: купа сміття, гілок, якісь уламки будівних матеріалів. Страшно уявити, якими могли бути наслідки ігор на такому майданчику. Тому це була навіть необхідність – навести тут лад, – зазначила директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук.

Вже 17 червня за сприяння Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» було проведено свято на честь відкриття спортивного поля. Усіх присутніх представники фонду пригостили солодощами, а дітям подарували футбольні та волейбольні м’ячі.  Благодійники особисто привітали жителів міста.

Хто, як не ми самі, забезпечимо все необхідне для наших дітей? Ми і маємо бути лідерами змін у наших оселях, адже комфортне місто починається з затишної вулиці та сучасного, облаштованого двору, – наголосила Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

ppookrovsk

pokrovs

pokrovk1

Залишити коментар