ДЕНЬ ЙОГИ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Головна / Новини / ДЕНЬ ЙОГИ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

За підтримки Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» 24 червня на поляні торгових рядів БРУМ у Білій Церкві (Київська область) відбулось масштабне святкування Міжнародного дня йоги.

Йога – давня фізична, психічна та духовна практика. Саме слово «йога» походить від санскриту і означає «з’єднання» або «зв’язок», символізуючи з’єднання тіла і свідомості. Проголошуючи Міжнародний день йоги, ООН підкреслило, що це індійське вчення, практикуючи прагнення до гармонії допомагає долати стрес, знижує агресивність і виховує взаємоповагу – важливі принципи мирного життя в суспільстві.

Організатори підготували для учасників свята багато цікавих майстер-класів, занять, лекцій, смачних та корисних страв. Усі охочі мали можливість попрактикувати йогу зі справжніми вчителями цієї духовної та фізичної діяльності. Йога, танці, жива музика, дитячий майданчик, масаж, ярмарок, розіграші зробили День йоги незабутнім святом для жителів міста.

«Часто дорослі не займаються спортом через  «не той вік», «не те здоров’я» та сотні інших причин, але не у випадку з йогою. Вона стала як ніколи популярною серед старшого покоління українців. Йога – це добра можливість розвиватися, тримати своє тіло й розум у тонусі, – зазначила директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук. – Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підтримує ідеї миру та гармонії, що пропагує йога. Завдяки святкуванню Біла Церква наповнилась спокоєм та гармонією. Сподіваюсь, такі події проходитимуть якомога частіше»

IMG-81510d9c6d4e280cba71afd3099a42ee-V IMG-9a4e43affa841114dfd91fc9641ba287-V

Залишити коментар