ПІДТРИМАЙ ТВОРЧЕ МАЙБУТНЄ НАЦІЇ

Головна / Новини / ПІДТРИМАЙ ТВОРЧЕ МАЙБУТНЄ НАЦІЇ

Сьогодні в стінах Київської міської державної адміністрації відбулось вручення подарунків учасникам благодійної акції, присвяченої Дню Конституції України «Підтримай творче майбутнє нації» за участю талановитих дітей Донбасу. Директор благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» особисто привітала юних художників.

Благодійна акція розпочалась 25  червня та триватиме до 28 червня 2018 р. Участь у ній беруть творчо обдаровані діти з образотворчих студій Красногорівки, Волновахи, Авдіївки, художні твори яких, за результатами попереднього конкурсу, отримали звання найкращих.

Для юних художників організатори підготували культурно-освітню програму з вивчення української спадщини та традицій. Сьогодні діти відвідали історичні та культурні місця столиці – Києво-Печерський історико-культурний Заповідник та Києво-Печерську Лавру, Національний музей історії України у Другій світовій війні

(Батьківщина-мати) та комплекс Межигір’я. Більшість дітей відвідали Київ вперше, вони дуже емоційно розповідають про свої враження його красою, жвавістю, швидким ритмом життя.

Метою заходу є популяризація української культури, пізнання її розмаїття та виховання патріотизму серед молоді та юнацтва. Організаторами заходу виступають ГО «Місія збереження культурної спадщини етноспільнот України «Скрижалі», ГО «Союз «Золотий Вік України», Міжнародна асоціація «Об’єднані Україною», ГО «Намисто».

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» разом з ГО «РОЗУМНА СИЛА»  стали партнерами проекту.

Після завершення екскурсії на дітей чекали подарунки та розважальна програма в будівлі КМДА. Юні таланти завітав підтримати народний художник України Валерій Франчук. Митець-професіонал був приголомшений тими сенсами, які діти вкладали у свої картини. На урочистому врученні подарунків була присутня і Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА»: «Більшість картин, що можна побачити на цій виставці по-дитячому дуже яскраві, але в них закладений зовсім недитячий сенс. Багато картин про війну, про єдину Україну та про мир. Це свідчить про те, що діти все розуміють, що вони не за віком подорослішали. Наші діти та молодь намагаються долучитися до суспільних і політичних процесів нашої держави, їм не байдуже на долю України. Хочу підкреслити, що не кожен дорослий так ставиться до своєї Батьківщини. І якщо навіть ми – дорослі – не довіряємо усій державній системі чи владі, ми маємо вірити в наших дітей, адже майбутнє нашої країни знаходиться в надійних руках».

akciia8 akciia7

Залишити коментар