ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Головна / Новини / ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

18 липня у Святогорську в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» відбулось спортивне свято у рамках Всеукраїнських спортивно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».

Учора близько 250 дітей з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки, Торецька, Миколаївки, Лиману, Слов’янська стали учасниками спортивного свята «Олімпійського уроку», що традиційно проводиться в межах Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» для дітей з багатодітних сімей, вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та інтернатних закладів.

Діти взяли участь у вікторинах та майстер-класи за участю Олексія Бичкова – Заслуженого майстра спорту України, срібного призера чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед чоловіків 2013 року, чемпіону Європи з пауерліфтингу серед чоловіків 2014 року, чемпіону Європи з пауерліфтингу серед чоловіків 2015 року, чемпіону світу з пауерліфтингу серед чоловіків 2015 року, чемпіону світу з пауерліфтингу серед чоловіків 2016 року з рекордом світу – 1125 кг; Андрія Шевченка – срібного призера Європи, двократного чемпіона Європи, срібного призера Європи з пауерліфтингу.

Провідні спортсмени поділилися з дітьми особистими історіями спортивного успіху, розповіли про перші кроки в спорті та дали поради юним спортсменам. Пауерліфтери розповіли, що завжди з радістю підтримують такі спортивні заходи, вони відчувають власну відповідальність і необхідність в допомозі молоді у реалізації її потенціалу. Усі діти отримали пам’ятні призи від фонду. Та мали змогу сфотографуватися на згадку про зустріч.

Організатором заходу виступила ОДЮСШ для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків. З метою популяризації цінностей спорту та здорового способу життя серед дітей соціально незахищених категорій населення, Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підтримав організаторів. Учасників спортивного свята привітала Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА»:

«Наші діти – це наше майбутнє, і від нас залежить якими вони виростуть, адже саме ми батьки, дорослі закладаємо в них ті цінності, що вони відтворюють в майбутньому. Я впевнена, що спорт і здоровий спосіб життя є запорукою успішної особистості та основою розумного суспільства. Саме тому важливо розвивати в дітях здорові звички та любов до спорту. Показовий приклад – один з найкращих способів це реалізувати. Завдяки кращим спортсменам не тільки України, а й світу, сьогодні наші діти отримали новий заряд мотивації. Якщо такі ініціативи реалізувати якомога частіше, наше суспільство позбудеться більшості соціальних проблем та буде благополучним і щасливим».

Залишити коментар