Особливі школярі порадували концертом і отримали подарунки

Головна / Новини / Особливі школярі порадували концертом і отримали подарунки

Щире і душевне свято з нагоди Дня Святого Миколая відбулося 19 грудня у Загальноосвітній школі № 281 м. Києва. Тут навчається понад 1100 учнів, серед яких багато діток з особливими потребами. У школі діють спеціалізовані та інклюзивні класи. Саме тому організувати свято для них – удвічі відповідальніша і кропіткіша робота. А для самих маленьких учасників – це подвійні емоції – радість і хвилювання, але водночас – це можливість проявити свої таланти й здібності.

Уже не перший рік Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» підтримує ініціативи педагогічного колективу й вітає школярів зі святами. Не обійшлося без подарунків і цього року. Директор фонду Ганна Левчук кожному вручила солодкі гостинці, чому діти неабияк зраділи. Адже весь час, поки тривала концертна програма, дуже їх чекали.

Від першого до восьмого – всі спеціалізовані й інклюзивні класи продемонстрували свої таланти. Учні декламували вірші, співали, танцювали, розігрували святкові сценки.

«Дуже приємно бачити, що наші вихованці роблять помітні успіхи, – відзначила директор школи Людмила Цимбал. – Деяким діткам раніше було важко навіть спілкуватися, а тепер вони читають вірші. Можливо, не всі розуміють, навіщо ми виводимо цих учнів на сцену, але насправді це дуже важливо. Для них це можливість розвиватися на рівні з усіма і знати, що вони нічим не гірші».

Людмила Цимбал подякувала, що Благодійний фон відгукнувся на запрошення та забезпечив дітей подарунками. Це єдина організація, яка не залишилася байдужою до прохання школи.

За словами директора БФ «РОЗУМНА СИЛА» Ганни Левчук, потрібно, щоб інклюзивній освіті приділялося більше уваги на державному рівні. Це і достатнє фінансування, і облаштування навчальних закладів, і гідні заробітні плати педагогам.

«Працювати з особливими дітьми можуть тільки по-справжньому небайдужі люди. Тому ми дякуємо за те, що ви робите, бо це дійсно важка праця», – відзначила Ганна Левчук.

Усім учасникам свята вона побажала гарного настрою, миру і затишку:

«Бажаю всім бути щедрими на добро і любов, отримувати багато подарунків та приємних вражень. Нехай у вашому житті завжди буде багато чудес».

Залишити коментар