За успіхи в лінгвістиці студенти отримали книжки

Головна / Новини / За успіхи в лінгвістиці студенти отримали книжки

IMG_0354_obrab

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» з нагоди Всесвітнього дня книг підтримав творчо обдарованих і здібних студентів факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. 19 квітня у них відбувся Конкурс перекладу, тож переможцям від Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» було вручено посібники для вдосконалення граматики іноземної мови.

Також представник Фонду Галина Папазова допомагала факультету під час підготовки до проведення Міжнародної конференції «Філософія мови та нові тенденції в перекладознавстві і лінгвістиці», за що отримала окрему подяку від викладацького колективу.

«Ми вдячні Благодійному фонду «РОЗУМНА СИЛА» та його керівникові Ганні Левчук за те, що ніколи не лишається байдужою до наших заходів і завжди підтримує обдарованих дітей. У наш час дуже мало людей зголошуються долучатися до науково-практичних заходів чи таких невеликих конкурсів. Але «РОЗУМНА СИЛА» не стоїть осторонь», ­- прокоментувала завідувач кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу ФІФ НПУ імені М. П. Драгоманова Наталія Леміш.

Підтримка творчо обдарованих дітей та молоді – один з пріоритетних напрямків діяльності БФ «РОЗУМНА СИЛА».

«Уже не перший рік ми реалізуємо проект «Книга – дітям». Бо переконані, що за освіченим, розумним, начитаним молодим поколінням – майбутнє. Цього разу книжки отримали студенти, які не полінувалися і показали свої здібності на конкурсі. Гадаю, таких дітей треба постійно заохочувати, бо це інтелектуальне майбутнє нації», – переконана директор БФ «РОЗУМНА СИЛА» Ганна Левчук.

Актив Благодійного фонду вітає всіх зі Всесвітнім днем книг. Не забувайте читати. Адже, як сказав Платон, книга – німий учитель.

IMG_0331

IMG_0357

 

Залишити коментар