ПРОЕКТ «ДОСТУПНА ІТ–ОСВІТА В УКРАЇНІ»

Головна / Cause / ПРОЕКТ «ДОСТУПНА ІТ–ОСВІТА В УКРАЇНІ»

«Доступна ІТ – освіта в Україні» – проект благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» метою якого є допомога дітям в отриманні кваліфікованих знань у галузі інформаційних технологій.

Благодійний фонд співпрацює з IT INSTITUTE – школа робототехніки від «Академії сучасних знань А+» у м. Київ. Навчальна програма проекту «Доступна ІТ – освіта в Україні» об’єднує науки, спрямовані на розвиток нових технологій, інноваційного мислення, підготовки інженерних кадрів. «IT INSTITUTE» має 4 навчальні курси:

  • Азбука програмування – вивчення мови програмування Scratch (Скретч).
  • Програмування мікроконтролерів – вивчення мови програмування С++ та платформи Arduino.
  • Програмування мікрокомп’ютерів – вивчення мови програмування С++, Phyton та платформи RaspberryPi.
  • Цифрова та аналогова схемотехніка – вивчення прототипіювання та електроніки.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» допомагає обдарованим дітям розвинути навички в інноваційній сфері, шляхом надання можливості навчання на грантовій програмі у «IT INSTITUTE» для дітей із соціально вразливих верств населення. У програмі можуть брати участь діти віком 6-16 років на курси «Азбука програмування Scratch» та «Програмування мікроконтролерів».

Все більше українських програмістів працюють у відомих IT – компаніях, українські школярі займають визначні місця на міжнародних олімпіадах з робототехніки та програмування. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» сприяє розвитку і навчанню майбутніх геніїв.

→ ДЕТАЛЬНІШЕ ←