ПРОЕКТ «СПОРТ – ДІТЯМ»

Головна / Cause / ПРОЕКТ «СПОРТ – ДІТЯМ»

«Спорт – дітям» – проект, ініційований благодійним фондом «РОЗУМНА СИЛА» для розвитку, популяризації ідеалів спортивної культури серед молоді, залучення до спортивних заходів дітей із зони АТО, малозабезпечених сімей та дітей – сиріт. Для цього благодійний фонд підтримує проведення спортивних змагань, чемпіонатів і турнірів, допомагає у будівництві сучасних спортивних майданчиків для молоді та оновленні спортивного обладнання у школах.

У квітні 2017 р. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» став офіційним партнером футбольної команди Талан РС, взяв шефство над Дитячо-юнацькою середньою школою Олімпійського резерву з боксу.

Тільки за 2017 р. в межах проекту було проведено низку спортивних заходів: Всеукраїнський хокейний турнір «Кубок Ткачова» (м. Богуслав), 10-й чемпіонат малої бейсбольної ліги України (м. Крем`янець), Всеукраїнський турнір по змішаним єдиноборствам (м. Сєверодонецьк), Відкритий регіональний турнір з чирлідингу (м. Покровськ), Чемпіонат Донецької області з футболу серед дітей-сиріт (м. Краматорськ), Дитяче спортивне свято «Спорт – дітям» (м. Київ). Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» є партнером Національної федерації бодібілдингу України і  спонсором Всеукраїнського турніру «Кубок Донбасу» з бодібілдингу та фітнес-бікіні. Завдяки діяльності благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» був ініційований святковий захід «Зірковий Олімп» (м. Покровськ) в честь нагородження  талановитої і спортивної молоді. З метою боротьби з проблемами сучасного суспільства – шкідливими звичками і популяризації здорового способу життя, благодійний фонд організував дитячий конкурс КВК «Молодь обирає здоровий спосіб життя! Ні – шкідливим звичкам, наркотикам, алкоголю і табаку!» (м. Покровськ). В своїх заходах благодійний фонд об’єднує молодь із різних регіонів України.

Окрім того, благодійний фонд надає всебічну підтримку молодим українським спортсменам, зокрема, Л. Білецькому – майстру спорту міжнародного класу. За підтримки фонду «РОЗУМНА СИЛА» молодий спортсмен представив Україну на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, що відбувся у Латвії.

Благодійний фонд придбав спортивний інвентар для Селидівскої СШ №2 та обладнання для спортивного майданчика у м. Покровськ. До дня знань благодійний фонд подарував спортивний майданчик студентам Донецького національного технічного університету. Завдяки реалізації проекту «Спорт-дітям» кожна дитина має можливість досягати успіхів у спортивних починаннях.