Ганна Левчук

Головна / Team Member / Ганна Левчук
Директор фонду
fond@rozumna-sila.org

 anna-levchukЯ народилася 27 січня 1986 року в селі Нова Чортория Любарського району Житомирської області в сім’ї інженерів. На рідній Житомирщині провела усе дитинство і згадую цей час з особливим теплом і трепетом. Закінчила місцеву школу із золотою медаллю – досі пам’ятаю гордість в очах сім’ї, в якій мене завжди вчили бути цілеспрямованою, добросовісною, і якщо вже братися за щось, то робити це з повною віддачею.

Труднощів з вибором професії у мене не виникло – ще під час навчання в старшій школі я готувалася стати правознавцем. Юриспруденція мене просто зачаровувала. Я вважала, що це святая святих законності, порядку, і твердо переконана, що правова держава – єдино правильний спосіб організації суспільства.

Вищу освіту здобувала в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова та Національному університеті Державної податкової служби України. Обидва заклади закінчила з відзнакою, отримавши кваліфікації правознавця і юриста.

Трудову діяльність розпочала на посаді юрисконсульта, вісім років свого життя присвятила державній службі, отримала також кваліфікацію магістра державного управління. Своєю справою завжди займалася старанно, а обов’язки виконувала на “відмінно”, не шкодуючи сил та енергії. Знаючи усю роботу державного апарату зсередини, можу сказати, що прийшов час змінювати систему. Те, до чого довели людей сьогодні – це край. Я не можу спокійно спостерігати за тим, як верхівка, що наділена владою, замість того, щоб країну розвивати, підштовхує її до краю прірви.

Я хочу жити в країні, в якій цінують знання, якій потрібні патріоти, яку не покидають громадяни в пошуках кращої долі. Тому я пішла в політику, аби разом із сильною та розумною командою змінити майбутнє України!