Сергій Панадій

Головна / Team Member / Сергій Панадій
Засновник фонду
fond@rozumna-sila.org

 panadiyЯ народився 25 листопада 1967 року в с. Плисків Вінницької області в сім’ї педагога. Мій батько, Олексій Васильович, працював учителем, директором школи та цій справі присвятив усе своє життя. З самого дитинства він прищепив мені загальнолюдські ідеали чесності, порядності та поваги до праці.

Навчався у Вінницькому професійно-технічному училищі. Два роки відслужив у Туркменістані. Незабутній та цікавий час. Думаю, кожен чоловік у процесі свого становлення повинен пройти шлях військового. Хай і недовгий.

Після повернення вступив на факультет історії і права до Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Завжди займав активну життєву позицію, зі студентських років захоплювався спортом, був членом різних громадських організацій, працював у будзагоні в Сургуті. І це далеко не повний перелік сфер, в яких мені пощастило попрацювати, набуваючи корисного досвіду. Я завжди вважав себе лідером, і за мною справді йшли люди.

Виступаючи за популяризацію здорового способу життя і прагнучи зробити свій внесок у розвиток спорту, очолив Вінницьку обласну федерацію бодібілдингу, а незабаром обійняв пост першого віце-президента Федерації бодібілдингу та фітнесу України.

15 років тому почав підприємницьку діяльність в аграрному секторі, очолюю одне з фермерських господарств, тому не з чуток знаю усі проблеми цієї сфери зсередини.

Одружений. Виховую трьох дітей. Дружина – педагог і володарка титулу “Міс Україна Всесвіт”. Розумниця і красуня, я нею надзвичайно пишаюся. Мої діти – мій життєвий стимул у всьому. Хочу, щоб вони росли в успішній, спокійній та заможній державі, де в кожного є шанс для самореалізації. Саме заради дітей нам варто потурбуватися про те, в якій країні вони житимуть через 20 років, тому будувати Україну майбутнього потрібно вже зараз. Ось чому я вирішив йти у політику, хоча ніколи не планував такої кар’єри.